LUTOBORSKI SPEDITION – Transport, Spedycja, Współpraca – Krotoszyn

O firmie

Historia naszej firmy zaczęła się ponad 15 lat temu.

To wtedy dorastający chłopak – właściciel obecnej firmy jeździł w trasy ze swoim ojcem, który przekazał mu całe doświadczenie związane z zawodem kierowcy. Na początku swojej kariery zawodowej przedsiębiorca  podjął pracę w dużej firmie spedycyjnej, gdzie poznał od wewnątrz całą branżę, następnie zajął się prowadzeniem floty na obszarach Europy. Duże zapotrzebowanie na usługi transportowe ze strony kontrahentów zaowocowało utworzeniem Lutoborski Spedition.

„Lutoborski Spedition” to ludzie

Grupa ludzi posiadająca wysokie kwalifikacje zawodowe, którzy są gotowi podejmować wyzwania – to ludzie nieugięci, elastyczni, ambitni i zdyscyplinowani. Głęboko wierzymy, że transport jest stworzony przez ludzi i dla ludzi – dlatego jesteśmy tutaj i pracujemy dla Was.

Lutoborski Spedition to wychodzenie ponad standardy. Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz. Organizujemy trasy na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria, Kraje Beneluxu). Nawiązujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami oraz przewoźnikami.

Zakasując rękawy stajemy w obliczu problemu po to abyś mógł spać spokojnie!

„Lutoborski Spedition” to wiara

Wierzymy w ludzkie możliwości – dokładamy wszelakich starań, aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie, stawiamy na dynamizację. Najbardziej satysfakcjonuje nas rozwój naszych partnerów, którzy wspólnie z nami odnoszą coraz to większe sukcesy.